سنگ و انگشتر فاخر
خانه / عقیق / فروش عقیق رگه دار با نازلترین قیمت

فروش عقیق رگه دار با نازلترین قیمت

عقیق رگه دار از دسته سنگ های عقیق است که دارای رگه هایی تقریبا همرنگ با سنگ که معمولا در وسط آن پدید می آید می باشد که در روایات و کتاب های تب سنتی به فواید عقیق رگه دار اشاره شده است.

فواید سنگ عقیق رگه دار

عقیق رگه دار

به فواید عقیق رگه دار در کتاب های تب سنتی بسیار اشاره شد است که از جمله آنها به شرح زیر می باشد:

جلوگیری از امواج منفی
فراموشی ترس
افزایش خلاقیت
درمان بیماری ها معدوی های معده
درمان بی خوابی
تاثیر گزار در گرفتگی عضلانی
رفع خونریزی های لثه

به طور عادی سنگ عقیق اصلی که از معدن استخراج شود دارای رگه های رنگی در کنار یکدیگر می باشند و مابین این رگه ها فاصله وجود دارد.

شهرت این انگشتر ها برای رگه های رنگی زیبا در وسط انگشتر هاست که زیبایی خیره کننده ای را بوجود میاورد.

از بزرگترین دلایلی که خریداران برای خرید این نوع انگشتر ها دارند شکل روزخانه ای که درون سنگ عقیق شکل میگیرد است که به همین دلیل به سنگ آبراهه نیز معروف است و بیشتر این سنگ ها در معادن عقیق پاکستان و کشور های عربی یافت میشود ولی در ایران میتوان این نوع انگشتر هارا در مشهد اصفهان و تبریز نیز خریداری کرد.

تنوع سنگ های عقیق رگه دار

عقیق رگه دار

با اینکه تنوع این نوع از سنگ ها بسیار محدود است اما با این تعداد کم و تنوع پایین زیبا ترین نگین ممکن را برای خریداران به ارمغان میاورد به این دلیل که در برخی از این انگشتر ها و سنگ ها رنگ رگه موجود در درون سنگ با خود سنگ متفاوت است و زیبایی آنرا دوچندان میکند که طرفداران زیادی در ایران برای خود جذب کرده است و تنوع قیمت های این نوع از انگشتر ها نیز به اختلاف رنگ بین رگه ها و سنگ اصلی آن می باشد.

امروزه به دلیل محبوبیت زیاد این نوع از سنگ ها اجناس تقلبی بسیاری در بازار موجود شده که افراد سودجو براحتی میتوانند سرشمارا کلاه بگزارند و تنها روش تشخیص اصلی بودن رگه شکافتن سنگ است که این قضیه برای خریداری یک سنگ از فروشگاه های آن غیرممکن است و تنها پیشنهاد ما تهیه این نوع سنگ ها از مراکز معتبر و شناخته شده می باشد که از قبل برای شما اثبات شده باشد.

برخی از افراد از عقیق های رگه دار بدون انگشتر و رکاب استفاده میکنند و تنها برای زیبایی بیشتر یا آنرا تبدیل به بازوبند میکنند یا گردن بند که هرکدام زیبایی خاص خودش را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد اسماعیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127190199
آدرس کانال: sangefakher@
پست الکترونیکی: sangefakher@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عقیق کبود اصل

مراکز خرید و فروش عقیق کبود اصل

عقیق کبود اصل چیست؟ مراکز اصلی خرید و فروش عقیق کبود اصل معمولا در شهر …