سنگ و انگشتر فاخر
خانه / انگشتر عقیق / فروش اینترنتی انگشتر عقیق ظریف مردانه

فروش اینترنتی انگشتر عقیق ظریف مردانه

انگشتر عقیق ظریف مردانه بر خلاف انواع زنانه آنها برای استفاده از سنگ ها از رنگ های نسبتا تیره تر استفاده میکنند که برای هک کردن آیات و نوشته روی آنها بسار مناسب می باشد و مورد توجه بیشتر آقایان است.

تنوع سنگ در انگشتر ظریف مردانه

انگشتر عقیق ظریف مردانه

سنگ های استفاده شده بر روی انگشتر های عقیق ظریف مردانه معمولا از دسته سنگ هایی با رنگ های تیره تر است که در بیشتر اوقات هم با حکاکی آیات قرآن دیده میشود و از نمونه های آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

عقیق کبود
عقیق سرخ
عقیق مشکی
عقیق رگه دار

انگشتر عقیق ظریف مردانه همانطور که از اسمشان پیداست سایز نسبتا کوچکی دارند و تنها برای انگشت کوچک دست یک مرد مناسب می باشد.

در گذشته های نه چندان دور بزرگان فامیل زمانی که به شهر های زیارتی همانند مشهد سفر میکردند برای بچه ها و کم سنوسالان فامیل خویش از انگشتر های ظریف مردانه سوغات می آوردند که در مرحله اول دل کوچکشان را شاد کنند و همچنین سنت استفاده از انگشتر های عقیق را در آنها رواج دهند تا به نسل های بعد نیز منتقل شود. آنان برای هرچه زیبا تر شدن این انگشتر های ظریف نام کودکان را بر روی آن ها هک میکردند تا تبدیل به یکی از بهترین خاطرات دوران کودکی آنان شود.

معمولا جنس بدنه انگشتر های ظریف مردانه و رکاب آنها از نقره می باشد که در آقایان بیشتر مورد پسند است و همچنین انگشتر های نقره سنگینی بیشتری نسبت به بقیه انگشتر ها دارد.

مقرون به صرفه بودن انگشتر عقیق ظریف مردانه

انگشتر عقیق ظریف مردانه

هدف از تولید انگشتر های عقیق ظریف مقرون به صرفه بودن آن است به طوری که اگر شخصی بخواهد برای سنگ عقیق خود رکاب یا انگشتری از جنس عنصر طلا انتخاب کند میتواند آنرا با قیمت نسبتا کمتری تهیه کند.

متسفانه انگشتر های ظریف مردانه بدلیل ظرافت زیاد در بدنه انگشتر بسیار شکننده است بخصوص برای آقایان که فعالیت کاری بیشتری را نسبت به خانم ها انجام می دهند و این را میتوان از بزرگ ترین عیوب این نوع از انگشتر های مردانه دانست.

اغلب در انگشترهای معمولی از بدنه هایی تمامو کمال و بدون هیچ نوع حفره و یا حتی شیاره استفاده میشود ولی اکثر انگشتر های ظریف مردانه دارای شیاره ها و حفره وسوراخ هایی روی بدنه برای هرچه زیبا تر شدن آن به کار گرفته میشود.

از بهترین مزایا این نوع از انگشتر های ظریف مردانه میتوان به قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه،استفاده آن حتی بر روی کوچک ترین انگشت دست،سبکی و مناسب بودن تنوع آن برای کودکان اشاره کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد اسماعیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127190199
آدرس کانال: sangefakher@
پست الکترونیکی: sangefakher@gmail.com