سنگ و انگشتر فاخر
خانه / انگشتر عقیق / اخرین قیمت خرید انگشتر عقیق ظریف

اخرین قیمت خرید انگشتر عقیق ظریف

انگشتر عقیق ظریف نوعی انگشتر است که نگینی با انواع عقیق ها ولی بدنه ای نازک و شکنند دارد و بیشتر مورد توجه خانم ها قرار می گیرد و برای تهیه یک انگشتر طلا صرفه اقتصادی بیشتری را دارا می باشد.

تنوع قیمت انگشتر عقیق ظریف

انگشتر عقیق ظریف

تنوع انگشتر های ظریف امروزه چندید برابر سال های اخیر خود شده است به طوری که دیگر این نوع انگشتر ها در انگشتر های عقیق و سنگی خلاصه نمیشوند میتوان به چند نوع ار آنها به شکل زیر اشاره کرد:

انگشتر عقیق ظریف

انگشتر های ظریف سنگی
انگشتر های ظریف فانتزی
انگشتر های ظریف ارزشمند
انگشتر های ظریف حروف

در انگشتر های سنگی برای استفاده سنگ بر روی رکاب نازک و شکننده انگشتر،هر خریدار متناسب با سلیقه خود میتواند نوعی از سنگ مورد نظر خودرا بر روی رکاب قرار داده و از آن استفاده کند ولی در انگشتر های ظریف ارزشمند از رکاب انگشتر های طلا و نقره استفاده میشود و معمولا از نگین هایی با الماس های بسیار کوچک یا سنگ های گرانبها و کمیاب استفاده میشود.

در انگشتر های ظریف فانتزی داستان کمی متفاوت است و تمام مراحل تشکیل انگشتر توسط دستگاه ها انجام میشود.

معمولا جنس این انگشتر ها از لاک فشرده شده می باشد و ارزش کمی را دارا هستند و معمولا مورد توجه دختران قرار میگیرد.

انگشتر های ظریف حروف فارسی یا انگلیسی امروزه از محبوب ترین نوع انگشتر های ظریف می باشند به صورتی که در اگشتر های ظریف حروف فارسی از الف تا ی و در نوع انگلیسی آن از A  تا Z آن موجود است و طرفداران زیادی در دختران و پسران نوجوان دارد که میتوانند با استفاده از چندین انگشتر ظریف حروف کلمه مورد نظرشان را با استفاده از آنها روی دستانشان به نمایش بگذارند.

ظرافت در انگشتر و معایب ومزایا

انگشتر عقیق ظریف

انگشتر های ظریف  می توانند جزو مقرون به صرفه ترین تنوع انگشتر هایی از جنس طلا ونقره باشند زیرا با دارا بودن وزنی سبک از مقدار کمی طلا ویا نقره در تشکیل آن استفاده میشود که این باعث مناسب بودن قیمت آن میشود اما این ظرافت زیبا و مقرون به صرفه معیب بزرگی دارد.

در این نوع انگشتر ها بدلیل نازک بودن بدنه انگشتر ها قابلیت شکنندگی  بالایی دارند و میتوانند براحتی بشکنند و یا حتی در اثر فعالیت ها و استفاده مکرر از انگشتان تغییر حال دهند یا به اسطلاح امروزی خمو خوله شوند. ایجاد حفره و شیاره ها بر روی بدنه های این نوع از انگشترها این معایب را تشدید میکند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد اسماعیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127190199
آدرس کانال: sangefakher@
پست الکترونیکی: sangefakher@gmail.com